GMOV-20D450K
- Артикул производителя:
- GMOV-20D450K
- Краткое описание:
- GMOV 20MM, 45VRMS
- Capacitance @ Frequency :
- 4 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 49J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 45 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm