V14H420AUTO
- Артикул производителя:
- V14H420AUTO
- Краткое описание:
- RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V