ERZ-E11A102S1
- Артикул производителя:
- ERZ-E11A102S1
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 220 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 5 kA
- Energy :
- 280J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Radial, Disc
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV