SV150K10BL1
- Артикул производителя:
- SV150K10BL1
- Краткое описание:
- SV 150VRMS 10MM BULK L1
- Capacitance @ Frequency :
- 590 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 51J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Radial
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V