ERZ-V05D431CS
- Артикул производителя:
- ERZ-V05D431CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 70 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 20J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V