B72260B0681K001
- Артикул производителя:
- B72260B0681K001
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.1KV 70KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 3300 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 1800J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 680 V
- Maximum DC Volts :
- 895 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.21 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 990 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.1 kV