ERZ-C32CK391W
Артикул производителя:
ERZ-C32CK391W
Краткое описание:
VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM
Capacitance @ Frequency :
3000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
25 kA
Energy :
350J
Features :
Maximum AC Volts :
250 V
Maximum DC Volts :
320 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 32mm, Formed Tabs
Varistor Voltage (Max) :
429 V
Varistor Voltage (Min) :
351 V
Varistor Voltage (Typ) :
390 V