B72230M0551M401
- Артикул производителя:
- B72230M0551M401
- Производитель/Бренд:
- EPCOS - TDK Electronics
- Краткое описание:
- 30MM, 550V, 25KA, THERMO FUSE TY
- Производитель :
- EPCOS - TDK Electronics
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 25 kA
- Energy :
- 750J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 499 V
- Maximum DC Volts :
- 750 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Box, 4 Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V