B72220U2511K501
- Артикул производителя:
- B72220U2511K501
- Краткое описание:
- VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 460 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 325J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 670 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 902 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V