GMOV-20D141K
- Артикул производителя:
- GMOV-20D141K
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- GMOV 20MM, 140VRMS
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 4 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 155J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm