VS20K123B320AA
- Артикул производителя:
- VS20K123B320AA
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 12KA DISC 22.50MM
- Производитель :
- KEMET
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 12 kA
- Energy :
- 420J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 22.50mm
- Product Status :
- Not For New Designs
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V