V680LA80CP
- Артикул производителя:
- V680LA80CP
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.1KV 6.5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 240J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 680 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.21 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 990 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.1 kV