ERZ-E14A681S1
Артикул производителя:
ERZ-E14A681S1
Краткое описание:
VARISTOR DISC 14MM 680V
Capacitance @ Frequency :
600 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
7.5 kA
Energy :
382J
Features :
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V