B72220U2151K501
- Артикул производителя:
- B72220U2151K501
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1.55 nF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 120J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V