V250LS10CP
- Артикул производителя:
- V250LS10CP
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 220 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 65J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V