B72280B0251K001
- Артикул производителя:
- B72280B0251K001
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 100KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 14000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 kA
- Energy :
- 1300J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V