ERZ-C32EK391
- Артикул производителя:
- ERZ-C32EK391
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 25KA MODULE
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 3000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 25 kA
- Energy :
- 350J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V