ERZ-C32EK241
- Артикул производителя:
- ERZ-C32EK241
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 25KA MODULE
- Capacitance @ Frequency :
- 5000 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 240J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Module
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V