GMOV-14D231K
- Артикул производителя:
- GMOV-14D231K
- Краткое описание:
- GMOV 14MM, 230VRMS
- Capacitance @ Frequency :
- 4 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 130J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm