B72220Q0251K101
- Артикул производителя:
- B72220Q0251K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 15KA RADIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 1250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 15 kA
- Energy :
- 195J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Radial
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V