ERZ-V20D270
- Артикул производителя:
- ERZ-V20D270
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 3KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 24500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Energy :
- 19J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 21.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V