ERZ-E14A511S1
- Артикул производителя:
- ERZ-E14A511S1
- Краткое описание:
- VARISTOR DISC 14MM 510V
- Capacitance @ Frequency :
- 700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 7.5 kA
- Energy :
- 382J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 410 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V