V480LA40AP
Артикул производителя:
V480LA40AP
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
270 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
4.5 kA
Energy :
105J
Features :
Maximum AC Volts :
480 V
Maximum DC Volts :
640 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
825 V
Varistor Voltage (Min) :
675 V
Varistor Voltage (Typ) :
750 V