VDRUS07M275BSE
- Артикул производителя:
- VDRUS07M275BSE
- Краткое описание:
- VDR US 07D 1800A 275V STLDS BULK
- Capacitance @ Frequency :
- 140 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.8 kA
- Energy :
- 46J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V