V14E440P
- Артикул производителя:
- V14E440P
- Краткое описание:
- VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 260 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 170J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 440 V
- Maximum DC Volts :
- 585 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 786.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 643.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 715 V