V25S175P
- Артикул производителя:
- V25S175P
- Краткое описание:
- VARISTOR 270V 22KA RADIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 2550 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 22 kA
- Energy :
- 315J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Radial
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V