TMOV14RP420E
- Артикул производителя:
- TMOV14RP420E
- Краткое описание:
- VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 160J
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V