ERZ-V10D271
Артикул производителя:
ERZ-V10D271
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
350 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
49J
Features :
Maximum AC Volts :
175 V
Maximum DC Volts :
225 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 11.5mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
303 V
Varistor Voltage (Min) :
247 V
Varistor Voltage (Typ) :
270 V