ERZ-V14D820
- Артикул производителя:
- ERZ-V14D820
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 3700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 28J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 15.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 74 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V