ERZ-V10D220
Артикул производителя:
ERZ-V10D220
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
11000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
1 kA
Energy :
3.2J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
18 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 11.5mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
24 V
Varistor Voltage (Min) :
20 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V