V481DA40
Артикул производителя:
V481DA40
Краткое описание:
VARISTOR 750V 40KA ENCASED DISC
Capacitance @ Frequency :
2700 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
650J
Features :
Maximum AC Volts :
480 V
Maximum DC Volts :
640 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Encased Disc
Varistor Voltage (Max) :
825 V
Varistor Voltage (Min) :
675 V
Varistor Voltage (Typ) :
750 V