V131DA40
Артикул производителя:
V131DA40
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 205V 40KA ENCASED DISC
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
10000 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
270J
Features :
Maximum AC Volts :
130 V
Maximum DC Volts :
175 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Encased Disc
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
225.5 V
Varistor Voltage (Min) :
184.5 V
Varistor Voltage (Typ) :
205 V