B72232B0751K001
- Артикул производителя:
- B72232B0751K001
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.2KV 25KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 800J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 750 V
- Maximum DC Volts :
- 970 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.32 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.08 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.2 kV