AMCV-2220H-300-T
- Артикул производителя:
- AMCV-2220H-300-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 42V 1.2KA 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 3000 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 9.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 21.3 V
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 46 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 37 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 42 V