MLVC40V200C700
- Артикул производителя:
- MLVC40V200C700
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 1200A 4032
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Capacitance @ Frequency :
- 700 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 11J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V