B72540E0250K062
- Артикул производителя:
- B72540E0250K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 1.2KA 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 4000 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 9.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V