V42MLA1206NT
- Артикул производителя:
- V42MLA1206NT
- Краткое описание:
- VARISTOR 53V 180A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 425 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 180 A
- Energy :
- 0.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 42 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 60 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 46 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 53 V