V85MLA1210NT
- Артикул производителя:
- V85MLA1210NT
- Краткое описание:
- MULTI-LAYER VARISTOR SMD
- Capacitance @ Frequency :
- 160 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Maximum AC Volts :
- 67 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 115 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 95 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 105 V