VDRS14T250BSE
Артикул производителя:
VDRS14T250BSE
Краткое описание:
VARISTOR 250V 4.5KA DISC 16MM
Capacitance @ Frequency :
480 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
4.5 kA
Energy :
96J
Features :
Maximum AC Volts :
250 V
Maximum DC Volts :
320 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 16mm
Varistor Voltage (Max) :
429 V
Varistor Voltage (Min) :
351 V
Varistor Voltage (Typ) :
390 V