MLVC22V056C1000
- Артикул производителя:
- MLVC22V056C1000
- Краткое описание:
- VARISTOR 72V 600A 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 1000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 79.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 64.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 72 V