MLVC22V022C3500
- Артикул производителя:
- MLVC22V022C3500
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 30V 600A 2220
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 3500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Energy :
- 2.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 15.6 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 33 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 27 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 30 V