MLVC22V038C1800
- Артикул производителя:
- MLVC22V038C1800
- Краткое описание:
- VARISTOR 51V 600A 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 1800 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Maximum AC Volts :
- 27 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 56.1 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 45.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 51 V