MLVC22V033C2000
- Артикул производителя:
- MLVC22V033C2000
- Краткое описание:
- VARISTOR 45V 600A 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 2000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Maximum AC Volts :
- 23.3 V
- Maximum DC Volts :
- 33 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 49.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 40.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 45 V