V14P25AUTO
- Артикул производителя:
- V14P25AUTO
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 3KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 6200 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Energy :
- 25J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 28 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V