B72650M0950K072
- Артикул производителя:
- B72650M0950K072
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 400A 2SMD JLEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 135 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 3.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V