VJ13MC0180KBA
- Артикул производителя:
- VJ13MC0180KBA
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 24V 500A 1210
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 2200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 13 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 26.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 24 V