MLVC18V048C900
- Артикул производителя:
- MLVC18V048C900
- Краткое описание:
- VARISTOR 62V 500A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Maximum AC Volts :
- 34 V
- Maximum DC Volts :
- 48 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 68.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 55.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 62 V