MLVC18V016C1900
- Артикул производителя:
- MLVC18V016C1900
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 500A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 1900 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 2.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 11.3 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V