MLVC13V056C450
- Артикул производителя:
- MLVC13V056C450
- Краткое описание:
- VARISTOR 72V 250A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 450 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 79.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 64.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 72 V