MLVC13V026C1000
- Артикул производителя:
- MLVC13V026C1000
- Краткое описание:
- VARISTOR 36V 280A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 1000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 280 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 18.4 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 39.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 32.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 36 V